search


Naziv događanja Broj licence Ime i prezime plivača Spol Datum rođenja Naziv kluba

PRVENSTVO HRVATSKE ZA DOBNE SKUPINE
4. CRO CUP

430 Aljoša Pribac M 03.09.1975 KDPSR “POREČ” Poreč

PRVENSTVO HRVATSKE ZA DOBNE SKUPINE
4. CRO CUP

574 Ana Bobanović Ž 30.03.2009 KDP “PRIMORJE” Rijeka

PRVENSTVO HRVATSKE ZA DOBNE SKUPINE
4. CRO CUP

429 Andrej Pribac M 03.09.1975 KDPSR “POREČ” Poreč

PRVENSTVO HRVATSKE ZA DOBNE SKUPINE
4. CRO CUP

286 Antonia Buličić Ž 31.03.2001 KDP “SPLIT” Split

PRVENSTVO HRVATSKE ZA DOBNE SKUPINE
4. CRO CUP

114 Boris Korbar M 10.03.1961 KDP “BERISLAV GAUŠ” Zagreb

PRVENSTVO HRVATSKE ZA DOBNE SKUPINE
4. CRO CUP

520 Damian Gardašanić M 06.06.2004 KDP “PRIMORJE” Rijeka

PRVENSTVO HRVATSKE ZA DOBNE SKUPINE
4. CRO CUP

427 Danijel Popović M 31.01.1972 KDPSR “POREČ” Poreč

PRVENSTVO HRVATSKE ZA DOBNE SKUPINE
4. CRO CUP

517 Dina Volarević Ž 19.01.2006 KDP "DONAT" Zadar

PRVENSTVO HRVATSKE ZA DOBNE SKUPINE
4. CRO CUP

1 Dražen Adžić M 10.05.1971 KDP "DONAT" Zadar

PRVENSTVO HRVATSKE ZA DOBNE SKUPINE
4. CRO CUP

521 Fabian Gardašanić M 24.11.2006 KDP “PRIMORJE” Rijeka

PRVENSTVO HRVATSKE ZA DOBNE SKUPINE
4. CRO CUP

344 Goran Popović M 16.01.1960 HAKDP “MLADOST” Zagreb

PRVENSTVO HRVATSKE ZA DOBNE SKUPINE
4. CRO CUP

516 Ivan Branimir Kukoč M 28.05.2007 KDP “SPLIT” Split

PRVENSTVO HRVATSKE ZA DOBNE SKUPINE
4. CRO CUP

478 Jakov Igrec M 18.03.2002 KDPSR “POREČ” Poreč

PRVENSTVO HRVATSKE ZA DOBNE SKUPINE
4. CRO CUP

477 Joško Pulić M 28.03.1981 ŠU “OMIŠ-PM” Omiš

PRVENSTVO HRVATSKE ZA DOBNE SKUPINE
4. CRO CUP

560 Juraj Jančić M 24.03.2007 SU Nova Generacija 7

PRVENSTVO HRVATSKE ZA DOBNE SKUPINE
4. CRO CUP

23 Karla Šitić Ž 06.05.1992 KDP “SPLIT” Split

PRVENSTVO HRVATSKE ZA DOBNE SKUPINE
4. CRO CUP

472 Leon Martinjaš M 20.10.2002 KDPSR “POREČ” Poreč

PRVENSTVO HRVATSKE ZA DOBNE SKUPINE
4. CRO CUP

283 Longino Sošić M 15.03.1941 KDPSR “POREČ” Poreč

PRVENSTVO HRVATSKE ZA DOBNE SKUPINE
4. CRO CUP

176 Lucija Aralica Ž 19.08.1997 HAKDP “MLADOST” Zagreb

PRVENSTVO HRVATSKE ZA DOBNE SKUPINE
4. CRO CUP

556 Luna Grubišić Ž 13.11.2006 KDP “SPLIT” Split

PRVENSTVO HRVATSKE ZA DOBNE SKUPINE
4. CRO CUP

590 Maj Pribac M 30.01.2006 KDPSR “POREČ” Poreč

PRVENSTVO HRVATSKE ZA DOBNE SKUPINE
4. CRO CUP

482 Marco Urbani M 26.02.1987 KDP “SPLIT” Split

PRVENSTVO HRVATSKE ZA DOBNE SKUPINE
4. CRO CUP

563 Marija Kuman Ž 26.02.2005 KDP "DONAT" Zadar

PRVENSTVO HRVATSKE ZA DOBNE SKUPINE
4. CRO CUP

98 Marijan Matuzović M 17.03.1964 KDPSR “POREČ” Poreč

PRVENSTVO HRVATSKE ZA DOBNE SKUPINE
4. CRO CUP

515 Marin Krešimir Kukoč M 28.05.2007 KDP “SPLIT” Split

PRVENSTVO HRVATSKE ZA DOBNE SKUPINE
4. CRO CUP

586 Mate Jureško M 30.01.1985 KDP "DONAT" Zadar

PRVENSTVO HRVATSKE ZA DOBNE SKUPINE
4. CRO CUP

481 Mato Smrdelj M 27.02.1973 KDP “POSEJDON” Zagreb

PRVENSTVO HRVATSKE ZA DOBNE SKUPINE
4. CRO CUP

444 Mauro Bobanović M 01.12.2005 KDP “PRIMORJE” Rijeka

PRVENSTVO HRVATSKE ZA DOBNE SKUPINE
4. CRO CUP

501 Miran Hrđok M 03.03.1985 KDP "DONAT" Zadar

PRVENSTVO HRVATSKE ZA DOBNE SKUPINE
4. CRO CUP

480 Miro Miljanić M 03.01.1977 HAKDP “MLADOST” Zagreb

PRVENSTVO HRVATSKE ZA DOBNE SKUPINE
4. CRO CUP

606 Neven Marinac M 04.02.1986 HAKDP “MLADOST” Zagreb

PRVENSTVO HRVATSKE ZA DOBNE SKUPINE
4. CRO CUP

564 Niko Balenta M 05.04.2005 KDPSR “POREČ” Poreč

PRVENSTVO HRVATSKE ZA DOBNE SKUPINE
4. CRO CUP

420 Niko Vlatković M 29.04.1984 KDP "DONAT" Zadar

PRVENSTVO HRVATSKE ZA DOBNE SKUPINE
4. CRO CUP

514 Nikolina Kuvačić Ž 17.08.1977 KDPSR “POREČ” Poreč

PRVENSTVO HRVATSKE ZA DOBNE SKUPINE
4. CRO CUP

584 Nina Krpina Ž 19.06.2008 KDP "DONAT" Zadar

PRVENSTVO HRVATSKE ZA DOBNE SKUPINE
4. CRO CUP

604 Pero Gvozdenica M 02.10.1978 HAKDP “MLADOST” Zagreb

PRVENSTVO HRVATSKE ZA DOBNE SKUPINE
4. CRO CUP

377 Piero Vallon M 12.06.1969 KDP “SPLIT” Split

PRVENSTVO HRVATSKE ZA DOBNE SKUPINE
4. CRO CUP

490 Rita Herceg Ž 27.08.2007 KDP "DONAT" Zadar

PRVENSTVO HRVATSKE ZA DOBNE SKUPINE
4. CRO CUP

506 Robert Povšić M 04.07.1981 KDPSR “POREČ” Poreč

PRVENSTVO HRVATSKE ZA DOBNE SKUPINE
4. CRO CUP

592 Rosario Cuce M 07.09.1955 KDP “SPLIT” Split

PRVENSTVO HRVATSKE ZA DOBNE SKUPINE
4. CRO CUP

465 Sanja Novosel Ž 30.04.1981 KDP "DONAT" Zadar

PRVENSTVO HRVATSKE ZA DOBNE SKUPINE
4. CRO CUP

591 Silvia Canazza Ž 09.02.1971 KDP “SPLIT” Split

PRVENSTVO HRVATSKE ZA DOBNE SKUPINE
4. CRO CUP

603 Tara Svedrović Ž 18.01.2006 HAKDP “MLADOST” Zagreb

PRVENSTVO HRVATSKE ZA DOBNE SKUPINE
4. CRO CUP

585 Tia Batinić Ž 08.07.2008 KDP "DONAT" Zadar

PRVENSTVO HRVATSKE ZA DOBNE SKUPINE
4. CRO CUP

450 Vlado Pilipović M 31.03.1972 HAKDP “MLADOST” Zagreb

PRVENSTVO HRVATSKE ZA DOBNE SKUPINE
4. CRO CUP

608 Zara Medanić Ž 05.01.2009 KDP "DONAT" Zadar

PRVENSTVO HRVATSKE ZA DOBNE SKUPINE
4. CRO CUP

609 Zrna Šijaković Ž 25.06.2010 KDP "DONAT" Zadar

PRVENSTVO HRVATSKE ZA DOBNE SKUPINE
4. CRO CUP

40 Željko Sušek M 06.05.1952 KDPSR “POREČ” Poreč