search


Naziv događanja Broj licence Ime i prezime plivača Spol Datum rođenja Naziv kluba
REGIONALNO PRVENSTVO 2. CRO CUP 430 Aljoša Pribac M 03.09.1975 KDPSR “POREČ” Poreč
REGIONALNO PRVENSTVO 2. CRO CUP 574 Ana Bobanović Ž 30.03.2009 KDP “PRIMORJE” Rijeka
REGIONALNO PRVENSTVO 2. CRO CUP 286 Antonia Buličić Ž 31.03.2001 KDP “SPLIT” Split
REGIONALNO PRVENSTVO 2. CRO CUP 274 Blanka Kvaranta Ž 16.10.1992 KDPSR “POREČ” Poreč
REGIONALNO PRVENSTVO 2. CRO CUP 114 Boris Korbar M 10.03.1961 KDP “BERISLAV GAUŠ” Zagreb
REGIONALNO PRVENSTVO 2. CRO CUP 426 Dalen Jahić M 23.05.2005 KDPSR “POREČ” Poreč
REGIONALNO PRVENSTVO 2. CRO CUP 520 Damian Gardašanić M 06.06.2004 KDP “PRIMORJE” Rijeka
REGIONALNO PRVENSTVO 2. CRO CUP 427 Danijel Popović M 31.01.1972 KDPSR “POREČ” Poreč
REGIONALNO PRVENSTVO 2. CRO CUP 517 Dina Volarević Ž 19.01.2006 KDP "DONAT" Zadar
REGIONALNO PRVENSTVO 2. CRO CUP 104 Dinko Srkoč M 19.08.1972 KDP “POSEJDON” Zagreb
REGIONALNO PRVENSTVO 2. CRO CUP 1 Dražen Adžić M 10.05.1971 KDP "DONAT" Zadar
REGIONALNO PRVENSTVO 2. CRO CUP 588 Đivo Ban M 13.03.1972 ŠU “OMIŠ-PM” Omiš
REGIONALNO PRVENSTVO 2. CRO CUP 424 Edi Hadžić M 03.04.2002 KDPSR “POREČ” Poreč
REGIONALNO PRVENSTVO 2. CRO CUP 521 Fabian Gardašanić M 24.11.2006 KDP “PRIMORJE” Rijeka
REGIONALNO PRVENSTVO 2. CRO CUP 344 Goran Popović M 16.01.1960 HAKDP “MLADOST” Zagreb
REGIONALNO PRVENSTVO 2. CRO CUP 401 Grgo Mujan M 07.04.1999 KDP “SPLIT” Split
REGIONALNO PRVENSTVO 2. CRO CUP 589 Ivan Cetina M 25.07.2006 KDPSR “POREČ” Poreč
REGIONALNO PRVENSTVO 2. CRO CUP 477 Joško Pulić M 28.03.1981 ŠU “OMIŠ-PM” Omiš
REGIONALNO PRVENSTVO 2. CRO CUP 445 Karin Bolković Ž 13.03.1972 KDPSR “POREČ” Poreč
REGIONALNO PRVENSTVO 2. CRO CUP 23 Karla Šitić Ž 06.05.1992 KDP “SPLIT” Split
REGIONALNO PRVENSTVO 2. CRO CUP 486 Leona Coha Ž 21.10.2002 KDPSR “POREČ” Poreč
REGIONALNO PRVENSTVO 2. CRO CUP 283 Longino Sošić M 15.03.1941 KDPSR “POREČ” Poreč
REGIONALNO PRVENSTVO 2. CRO CUP 176 Lucija Aralica Ž 19.08.1997 HAKDP “MLADOST” Zagreb
REGIONALNO PRVENSTVO 2. CRO CUP 556 Luna Grubišić Ž 13.11.2006 KDP “SPLIT” Split
REGIONALNO PRVENSTVO 2. CRO CUP 590 Maj Pribac M 30.01.2006 KDPSR “POREČ” Poreč
REGIONALNO PRVENSTVO 2. CRO CUP 98 Marijan Matuzović M 17.03.1964 KDPSR “POREČ” Poreč
REGIONALNO PRVENSTVO 2. CRO CUP 515 Marin Krešimir Kukoč M 28.05.2007 KDP “SPLIT” Split
REGIONALNO PRVENSTVO 2. CRO CUP 611 Marko Jardas M 21.01.2008 KDP “PRIMORJE” Rijeka
REGIONALNO PRVENSTVO 2. CRO CUP 502 Maša Miljanić Ž 27.01.2007 HAKDP “MLADOST” Zagreb
REGIONALNO PRVENSTVO 2. CRO CUP 586 Mate Jureško M 30.01.1985 KDP "DONAT" Zadar
REGIONALNO PRVENSTVO 2. CRO CUP 432 Matija Sorić M 23.07.1992 KDP "DONAT" Zadar
REGIONALNO PRVENSTVO 2. CRO CUP 444 Mauro Bobanović M 01.12.2005 KDP “PRIMORJE” Rijeka
REGIONALNO PRVENSTVO 2. CRO CUP 557 Melisa Jahić Ž 02.08.2009 KDPSR “POREČ” Poreč
REGIONALNO PRVENSTVO 2. CRO CUP 501 Miran Hrđok M 03.03.1985 KDP "DONAT" Zadar
REGIONALNO PRVENSTVO 2. CRO CUP 480 Miro Miljanić M 03.01.1977 HAKDP “MLADOST” Zagreb
REGIONALNO PRVENSTVO 2. CRO CUP 606 Neven Marinac M 04.02.1986 HAKDP “MLADOST” Zagreb
REGIONALNO PRVENSTVO 2. CRO CUP 564 Niko Balenta M 05.04.2005 KDPSR “POREČ” Poreč
REGIONALNO PRVENSTVO 2. CRO CUP 420 Niko Vlatković M 29.04.1984 KDP "DONAT" Zadar
REGIONALNO PRVENSTVO 2. CRO CUP 514 Nikolina Kuvačić Ž 17.08.1977 KDPSR “POREČ” Poreč
REGIONALNO PRVENSTVO 2. CRO CUP 523 Nikša Stanojević M 27.05.2005 KDP “PRIMORJE” Rijeka
REGIONALNO PRVENSTVO 2. CRO CUP 584 Nina Krpina Ž 19.06.2008 KDP "DONAT" Zadar
REGIONALNO PRVENSTVO 2. CRO CUP 551 Nives Šimić Ž 18.03.1989 KDPSR “POREČ” Poreč
REGIONALNO PRVENSTVO 2. CRO CUP 550 Paula Lončarević Ž 22.04.2004 KDPSR “POREČ” Poreč
REGIONALNO PRVENSTVO 2. CRO CUP 604 Pero Gvozdenica M 02.10.1978 HAKDP “MLADOST” Zagreb
REGIONALNO PRVENSTVO 2. CRO CUP 559 Petar Catela M 14.02.2007 KDPSR “POREČ” Poreč
REGIONALNO PRVENSTVO 2. CRO CUP 377 Piero Vallon M 12.06.1969 KDP “SPLIT” Split
REGIONALNO PRVENSTVO 2. CRO CUP 490 Rita Herceg Ž 27.08.2007 KDP "DONAT" Zadar
REGIONALNO PRVENSTVO 2. CRO CUP 506 Robert Povšić M 04.07.1981 KDPSR “POREČ” Poreč
REGIONALNO PRVENSTVO 2. CRO CUP 542 Roko Krelja M 04.12.2006 KDPSR “POREČ” Poreč
REGIONALNO PRVENSTVO 2. CRO CUP 583 Roko Krpina M 27.07.2006 KDP "DONAT" Zadar
REGIONALNO PRVENSTVO 2. CRO CUP 587 Šime Ralić M 17.09.1985 KDP "DONAT" Zadar
REGIONALNO PRVENSTVO 2. CRO CUP 603 Tara Svedrović Ž 18.01.2006 HAKDP “MLADOST” Zagreb
REGIONALNO PRVENSTVO 2. CRO CUP 585 Tia Batinić Ž 08.07.2008 KDP "DONAT" Zadar
REGIONALNO PRVENSTVO 2. CRO CUP 610 Tihomir Mikinac M 23.08.1962 LICENCA HSDP
REGIONALNO PRVENSTVO 2. CRO CUP 433 Vanja Mihaljčić M 06.11.1986 KDP “POSEJDON” Zagreb
REGIONALNO PRVENSTVO 2. CRO CUP 450 Vlado Pilipović M 31.03.1972 HAKDP “MLADOST” Zagreb
REGIONALNO PRVENSTVO 2. CRO CUP 608 Zara Medanić Ž 05.01.2009 KDP "DONAT" Zadar
REGIONALNO PRVENSTVO 2. CRO CUP 452 Zrinka Srkoč Ž 17.08.1973 KDP “POSEJDON” Zagreb
REGIONALNO PRVENSTVO 2. CRO CUP 609 Zrna Šijaković Ž 25.06.2010 KDP "DONAT" Zadar
REGIONALNO PRVENSTVO 2. CRO CUP 40 Željko Sušek M 06.05.1952 KDPSR “POREČ” Poreč